BOY TURNİKESİ ECO KLASİK-PASLANMAZ

ENERJi : 100 – 240 V AC

GÜÇ TÜKETİMİ : 150 W

GÖVDE : 1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+50) °C

KOL UZUNLUĞU : 58 cm

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232 – RS422 – 485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla başlanabilir.

SiSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. iki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC’ye gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş konumuna geçer.

ACiL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumunda otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

GÖSTERGELER : Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alınınca yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığında karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “ X ” işareti yanar.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.

UYGULAMALAR (Opsiyonel) : Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, çeşitli gövde renkleri. Özel talepler doğrultusunda istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. ihtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : TSEK, ISO 9001: 2008

 

MODEL BOYUT (E x B x Y) mm
6471510 1100 X 1380 X 2250