SLIM LINE ETHERNET KART OKUYUCU-GKS

ENERJİ : 9 VDC

GÜÇ TÜKETİMİ : 4 W

GÖVDE : ABS; kaplama veya boya

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+50) C

EBATLAR : 110 x 80 x 22 (mm)

HABERLEŞME : TCP/IP

İŞLETİM FREKANSI : 13,56 MHz

VERİ HIZI : 10 Mbps

CEVAP HIZI : < 250 ms

RÖLE ÇIKIŞI : Harici röle kartı bağlanarak, tek kontak röle çıkışı elde edilir. Röle kontağı için maksimum akım kapasitesi 1A’dır. Röle süresi kullanıcı tarafından 1 ile 9 sn. arasında ayarlanabilmekte ya da iptal edilebilmektedir.

OKUMA MESAFESİ : max. 10 cm

EKRAN : Okuyucuda kullanılan 128 x 64 mavi grafik ekran, aydınlatması sayesinde ışıksız veya az ışıklı mekanlarda maksimum görüş imkanı sağlar. Grafik ekran sayesinde mesajların görsel olarak desteklenmesi ve logo kullanımı da mümkündür. PC’de tanımlı tüm ASCII karakterler LCD ekran üzerinde görüntülenebilir.  Cihaz, giriş-çıkış ya da çift yönlü olarak ayarlanabilmekte ve bunu ekran yazısında göstermektedir.

Cihaz üzerinde online/offline durumu gösteren LED indikatörler bulunur. Aynı LED indikatörler onay/ret bilgisini de göstermektedir. Cihaz offline durumda iken mavi LED ışıklar belirli aralıklarla yanıp söner. Online durumda ise mavi ışıklar sürekli yanar. Geçiş onayı yeşil, onay verilmeyen durumlarda ise kırmızı LED ışıklar ile belirtmektedir. Ekranlı modelde onay durumu ayrıca grafik ekran üzerinde de izlenebilmektedir.

PERSONEL TANIMLAMA : Offline çalışma modunda 16,896 adet personel sisteme tanıtılabilmektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİ : Cihaz networke bağlı konumda, PC’den gelen komutlara göre online çalışmaktadır. Herhangi bir nedenle network bağlantısı kesilirse, cihaz kendi parametrelerine göre offline olarak çalışmaya devam edecek, bağlantı sağlandığında tekrar online çalışmaya başlayacaktır. Cihaz üzerinde yapılan işlem bilgileri PC’ye transfer edilir. Cihaz sadece online konumda da çalışabilmektedir.

DİL DESTEĞİ : Standart olarak iki dil (TR-EN) desteklenmektedir. Talep doğrultusunda yeni diller de eklenebilmektedir. Cihaz üzerindeki kullanıcı mesajları PC yardımıyla istenildiği şekilde değiştirilebilir.

KAYIT BİLGİLERİ : Her bir okuyucu bağımsız olarak “236.544” adet geçiş bilgisini hafızasında tutabilmektedir. Bu bilgiler kart numarası, kart tipi, saat, dk., sn., gün, ay ve yıl olarak istenildiği zaman bir PC yardımıyla okunabilmektedir.

LOGO DESTEĞİ : Kullanıcı, kendi hazırlamış olduğu 128×64 siyah beyaz bmp formatlı dosyaları cihaza yükleyebilir. Bu sayede cihaz kullanıcıya göre özelleştirilebilir.

BİLGİ MESAJI : Okuyucu mesajlarının tamamı grafiklerle desteklenebilir. Böylece mesajın algılanma ve tepki süresi son derece kısalacaktır.

KİŞİSEL MESAJ : Kart kullanıcıları için kişisel mesaj kaydı yapmak mümkündür. Ulaştırılmak istenen acil birmesaj, ilk kart okuyucu noktasında, kartını okutarak geçen kişiye iletilmiş olur.

ALARM (Opsiyonel) : Okuyucuya müdahale edilmesi veya geçersiz kart okutulması durumunda okuyucu uyarı mesajı verir.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı ile iç ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunar.

MONTAJ : Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj yapılır.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : ISO 9001:2008