Datacard SD260 Printer, Simplex, 100-Card Input Hopper

BU ÜRÜN SADECE TÜRKİYE’DE SATILMAKTADIR.

Herkesin masaüstündeki en iyi kart düzenleme değeri

Datacard® SD360™ çift taraflı ve SD260™ tek taraflı kart yazıcıları, masaüstü kimlik kartı basımını basit ve ekonomik kılan endüstri lideri yeniliklerle geldi. SD Serisi yazıcılar, küçük ila orta ölçekli iş yerleri, okullar, hastaneler, sağlıklı yaşam merkezleri ve de yoğun iş gününün parçası olarak kimlik kartları basan herkes için idealdir. Rekabetçi özellikleri ve fiyatlarıyla SD Serisi yazıcılar büyük bir değerdir.

 

Büyük bir kart yazıcısı ailesinden düzinelerce büyük yenilik

  • Üstün hız ve üretkenlik. Daha az zamanda daha çok kart basın. SD Serisi yazıcılar kendi sınıflarındaki diğer masaüstü kart yazıcıların hepsinden çok daha hızlıdır. Ayrıca TruePick™ sıkışıklık karşıtı işlem özeliği, kartları standart ve ince olarak doğru biçimde seçer, hiçbir ayarlama gerektirmeden.
  • Yüksek etkili kimlik kartları için üstün görüntü kalitesi. Endüstrinin seçkin bir örneği olan yeni TrueMatch™ yazdırma teknolojisi, ekranınızdaki renklerin, kartınızdaki renklere uymasını sağlar. Her bir partiyle birlikte ilk karttan en sonuncusunda kadar istikrarlı bir şekilde canlı, temiz basım sonuçları elde edersiniz.
  • Herkesin yönetebileceği kadar kolay operasyon. Sezgisel ikonlar, yumuşak dokunmatik kontrol panelinde ve LCD ekranda size rehberlik ederler. Kartlar ve gereçlerin yüklenmesi kolaydır ve ergonomik tasarımlı şerit kartuş, temizleme silindirini içerir.
  • Kolay başlatma için doğru bağlantılar. Standart, gömme Ethernet ve USB bağlantı noktaları ile tarayıcı tabanlı Yazıcı Yöneticisi, SD Serisi yazıcıları hemen hemen bütün uygulamalara veya bilişim ortamlarına entegre etmenize yardımcı olur.
  • Dünya dostu performans için tasarlandı. SD Serisi yazıcılar, kendilerinden öncekilerden çok daha az elektrik tüketerek ENERGY STAR® kalifikasyonlarını kazandılar. EcoPure® katkısı ile yapılmış biyolojik olarak çözünür çekirdekler, geri dönüştürülebilir ambalaj ve güç azaltma düğmesi gibi eşsiz özellikleriyle SD Serisi yazıcılar çevreye karşı sorumlu kart basımına yeni ölçütler getiriyor.